Reklam ve fikir fabrikası Majesty Ajans
MajestyMajestyMajesty
(Pazartesi - Cumartesi)
bilgi@majestyajans.com
Muratpaşa, Antalya
MajestyMajestyMajesty

İnstastory İzlemeleri Neye Göre Sıralanıyor?

  • Anasayfa
  • blog
  • İnstastory İzlemeleri Neye Göre Sıralanıyor?

İnstagramı aktif kullanan bir ekip olarak hepimiz aslında birer stalker’ız. “Eee napalım işimiz bu” diyerek stalkerlığı masum hale getirmek ile kalmayıp kendimizi bu alanda çok üst kademelere de taşıdık. İşin özetine gelinecek olursa size çok iyi bir haberimiz var.

SIR PERDESİNİ ARALIYORUZ! 

İnstagramın snapchatten ilham alarak geliştirdiği hatta ve hatta geliştirmek ile kalmayıp, snapchat kullanıcılarını kendine hayran bıraktığı instastoryleri hepimiz kullanıyoruz.
Köpek filtresi snapchatinki kadar başarılı olmasa da, geri kalan tüm stickerları bizim gönlümüzü fethetmeyi başardı.
Gelelim hepimizi merak içerisinde bırakan o meşhur soruya;
İNSTAGRAM HİKAYEMİ İZLEYENLER NEYE GÖRE SIRALANIYOR?
Bununla ilgili birçok teori üretilmiş fakat instagramdan bununla ilgili tabiki bir bilgilendirme gelmemiştir. Koskoca instagram oturup bizim teorilerimizle ilgilenecek değil tabi!
Neyse ki Siyah Medya ve Majesty Ajans olarak biz varız, dertlenmeyin bu işin çözümünü bulduk. 🙂 Kısa bir örnekle size açıklıyoruz çayları kahveleri hazırlayın gelin.
Diyelim sizin adınız Kenan. Sizin instagramda sürekli etkileşim içinde bulunduğunuz kişi de Gülçin. Siz bir hikaye atıyorsunuz fakat en üstte Gülçin değil de Serpil çıkıyor?! Kafalar karıştı değil mi? “Serpil ne alaka canım şimdi taa ilkokuldan sınıf arkadaşım!” diyorsunuz, demeyin! Demek ki Serpil’in size ilkokuldan beri duyduğu bi platonik aşkı varmış 🙂
Bir çok deney ile test edilmiştir ki sizi hiç layklamayan birisi bile en üstte çıkabilir. Çünkü o bir stalker ve sizin profilinizi sürekli ziyaret ediyor. Diyeceğimiz odur ki, en üstte çıkan kişi sen tam bir stalkersın, seviyorsan git konuş bizce!

Yorum bırak