Reklam ve fikir fabrikası Majesty Ajans
MajestyMajestyMajesty
(Pazartesi - Cumartesi)
bilgi@majestyajans.com
Muratpaşa, Antalya
MajestyMajestyMajesty

Sahiden Yeni Mi Yıllar?

Yine iyi, kötü, güzel geçti şöyle oldu böyle oldu derken bir yılın daha sonunu getirdik. Her yıl olduğu gibi 2017’ye de büyük umutlarla başlamış sene sonuna doğru artık kendimizi “BİTİR ARTIK HOCA!” diye yakalamış bulunuyoruz.

Şaşar mı? Şaşmaz!
Yine büyük umutlarla başladığımız 2018’e de bir ay sonra “Bu yıl da tırt çıktı yaa…” diye devam edecek gibi gözüküyoruz. Olsun! Yılbaşı heyecanı bu, dur durak bilmez.
Evine ağaç kuracaksın, üstüne ışıklar takacaksın, olmazsa olmazlardan bir tane kırmızı giyeceksin ki o gün, sana yeni yılda mutlaka şans getirsin. Ha bir de malum sorumuzu unutmayalım. Aralık ayına girer girmez o soru mutlaka otomatik olarak beynimizde dönüp duruyor zaten düşünmeye gerek yok. Hazır mısın, geliyor?
+Eee yılbaşında napıyorsun??!?!?!?!!?!?!
-Napiyim ya işte arkadaşlarla bir şeyler planladık işte bakalım eheh. (Ya napıcam hava zaten buz gibi fiyatlar olmuş Everest. Bir de dışarı çıkıp kendimi soyduramam, evde oturucam işte!)
Majesty Ajans ve Siyah Medya ailesi olarak bizden size nacizane bir öneri;
Yılbaşında sıcacık evinizde pofidik terliklerinizle 2018’i karşılayın, ya da Antalyadaki otellerdeki yılbaşı etkinliklerine bir göz atın deriz! Güzel kampanyalar var doğrusu geç kalmadan dooooğru otel aramaya!
Genel olarak senenin özetini yapacak olursak bizim açımızdan yine iş dolu, tasarımların web sitelerin havalarda uçuştuğu, sosyal mecralarda çıldırdığımız bir yıl oldu. Sene boyunca ülkemizde yaşanan acı, tatlı, komik olaylar da cabası tabii.
Sevdiklerinize hediye özel bir hediye yapmak isterseniz de kulaklarımızı çınlatabilir, telefonumuzu çaldırabilirsiniz!
Majesty Ajans ve Siyah Medya ailesi olarak sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz harika bir yıl dileriz! 2018 Sizin yılınız olsun, sevgilerimizle!!!
2018 ile ilgili görsel sonucu

Yorum bırak