Reklam ve fikir fabrikası Majesty Ajans
MajestyMajestyMajesty
(Pazartesi - Cumartesi)
bilgi@majestyajans.com
Muratpaşa, Antalya
MajestyMajestyMajesty

Mac Pro – Masaüstünün Tekrar Doğuşu

Apple gerek yaptığı ürünler gerekse reklam sektöründeki yaptığı hareketlerle dikkatleri üzerine çekmeye ve trendleri oluşturmaya devam ediyor. Her ne kadar mobile telefonları için çıkardığı son sürümleri pek kullanıcıyı memnun etmesede elden gelen tek şey onları izlemek. Son yıllarda tablet ve mobile verdiği önemle ortaya çıkan Apple şimdide yeni nesil bir masaüstüyle karşımızda.

MAC PRO ;
Yeni nesil bir masaüstü oluşturmak, her şeyiyle bambaşka bir şey yaratmaları gerektiğinin farkına vardılar. Televizyonlarda artık masaüstünün yerini almaya sıradan hayatta kullanılırken gayet işlevsel olmaya başlamışken. Tekrar masalara bağlayacak bir makina üretmeleri gerekliydi. Grafikler, depolama, genişletme, işlem gücü ve bellek gibi bilgisayarı oluşutran her şey yeniden gözden geçirilmiş besbelli. Bambaşka bi dünyada bambaşka bir yolculuğa çıkarta bilecek bir güç ortaya koydukları daha ürün çıkmadan belli.

Özellikleri:
İşlem:
Çift GPU destekli iş istasyonu grafik gücü, PCI Express tabanlı flash depolama, yüksek performanslı Thunderbolt 2, yeni nesil Xeon işlemciler, ultra hızlı bellek ve 4K video desteğiyle yeni Mac Pro.

İşlemci:
Intel Xeon E5 chipset, 2 çekirdeğe kadar işlem gücü sağlayan yapılandırma seçenekleri, 40 GB/s’e kadar PCI Express gen 3 bant genişliği ve 256 bit kayan nokta yönergeleri.

Bellek:
866 MHz’de çalışan dört kanallı bir DDR3 bellek,

Grafik:
2 adet 6 GB’a kadar özel VRAM belleğe sahip ileri teknoloji ürünü AMD FirePro iş istasyonu sınıfı grafik işlemci.

Depolama:
7200 rpm SATA sabit sürücüye göre ise 10 kata kadar daha hızlı bir depolama

ve daha fazlası inanılmaz bir tasarımlar birleşmiş. Dediğimiz gibi;

Masaüstünün Tekrar Doğuşu 😉

Yorum bırak