Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Takımımız

Emre AYDIN

Dur durak bilmeyen telefon görüşmelerinin bir numaralı ismi;"Bunu da mı ben yapıyım!" sözünün yegane sahibi. Hiçbir iş onun eline değmeden bitemez. Siz diyin patron, biz diyelim son iş bükücü!Patron, Boss.

Yiğit BUĞDAYCI

Sosyal mi, medya mı önce ona soracaksınız, sinirlenirse de ortalıktan kaçacaksınız. Sosyal medyanın yürüyen karizması ofisimizde sert rüzgarlar estiriyor. Bence siz ekmeğinize bakın, bizden söylemesi!

Nuri Cengiz GÜNER

Bakmayın gözlerinin kısık olduğuna ne cingözdür o. Hocaların hocası tiyatro temelli sanatçı kişilik. Yönetmen sıfatının hakkını veren. Ajansımızın ahtapotu .

Deniz AKYÜREK

İşi gücü para olmuş, hep dışarılarda Muhasebecimiz. Tabi efendim KK olur Çek olur ödeyin yeter ki! Bu çocuklar aç aç!

Yiğit ÖZKAN

"Hı hı tamam!" sözünün patentini almış, kod yazmaya kendini adamış, Türkçeyi unutmuş matematiği aşmış, bir bardak sudan bile daha saf biricik web tasarımcımız.

Batuhan Öder

Tülay TOKTAŞ

Güzel yemeklerinin yanında sohbeti de çok hoştur. Yemek mi, sohbet mi derseniz ben ortaya karışık alırdım.

Kumru ZEYNALLI

Şıkır şıkır süsleri tıkır tıkır topukluları ile gözümüzü şenlendiriyor. Makyaj fabrikatörü, zeynalli show editörü grafik tasarımcımızın on parmağında on marifet! Önceki hayatında part time olarak pin up görllük yapmış olduğundan pek sever kendilerini. Eyeliner'ından öpüyorum canıms.

Demet ACAR