Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Takımımız

Emre AYDIN

Dur durak bilmeyen telefon görüşmelerinin bir numaralı ismi;"Bunu da mı ben yapıyım!" sözünün yegane sahibi. Hiçbir iş onun eline değmeden bitemez. Siz diyin patron, biz diyelim son iş bükücü!Patron, Boss.

Osman Özcan

Bir gözü Preimer'de bir gözü de After Effects'de olan, kamerayı eline aldı mı bambaşka bir dünya çıkan ajansımız sanat timsali. .

Yiğit ÖZKAN

"Hı hı tamam!" sözünün patentini almış, kod yazmaya kendini adamış, Türkçeyi unutmuş matematiği aşmış, bir bardak sudan bile daha saf biricik web tasarımcımız.

Emre Duman

Soyadının hakkını veren dumanlı bakışları, durmak bilmeyen çenesi ve yetenekli elleri ile (yanlış olmasın çizim yaparken) öncelikle kızların, sonra hepimizin gönlünü çalmış ofisimizin art directoru!

Tülay TOKTAŞ

Güzel yemeklerinin yanında sohbeti de çok hoştur. Yemek mi, sohbet mi derseniz ben ortaya karışık alırdım.

Kumru ZEYNALLI

Şıkır şıkır süsleri tıkır tıkır topukluları ile gözümüzü şenlendiriyor. Makyaj fabrikatörü, zeynalli show editörü grafik tasarımcımızın on parmağında on marifet! Önceki hayatında part time olarak pin up görllük yapmış olduğundan pek sever kendilerini. Eyeliner'ından öpüyorum canıms.

Demet ACAR

Bugüne acil tasarım lazım sözüyle ün salmış, sabah kahvesini içmeden başlayamayan, vejetaryen mı vejetaryen, Akdeniz Trendyol Bölge Müdürlüğünü yapan biricik sosyal medya yöneticimiz!