Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Takımımız

Emre AYDIN

Dur durak bilmeyen telefon görüşmelerinin bir numaralı ismi;"Bunu da mı ben yapıyım!" sözünün yegane sahibi. Hiçbir iş onun eline değmeden bitemez. Siz diyin patron, biz diyelim son iş bükücü!Patron, dewameke.

Kumru ZEYNALLI

Şıkır şıkır süsleri tıkır tıkır topukluları ile gözümüzü şenlendiriyor. Yeni nesli Instagram’daki tarzıyla kendisine hayran bırakan bir Influencer olurken, hem de göz kamaştıran bir Youtuber olur kendisi. Anlayacağınız on parmağında on marifet Art Direktörümüz. Eyeliner'ından öpüyorum canıms.

Yiğit ÖZKAN

"Hı hı tamam!" sözünün patentini almış, kod yazmaya kendini adamış, Türkçeyi unutmuş matematiği aşmış, bir bardak sudan bile daha saf biricik web tasarımcımız.

Osman ÖZCAN

Bir gözü Preimer'de bir gözü de After Effects'de olan, kamerayı eline aldı mı bambaşka bir dünya çıkan ajansımız sanat timsali. .

Demet ACAR

Bugüne acil tasarım lazım sözüyle ün salmış, sabah kahvesini içmeden başlayamayan, vejetaryen mı vejetaryen, Akdeniz Trendyol Bölge Müdürlüğünü yapan biricik sosyal medya yöneticimiz!

Koray SALGINLER

Gözlerindeki ışıltıyı paraflash olarak kullanan.5 dakikada 500 kare çekebilme özelliklerine sahip eski kaykaycı cankurtaran ajansımızın da yakışıklı prensi filmmaker'ımız.

Gökçen AYKAÇ

Bu da mı Wordpress diyerek ajansımıza damga vuran, bir eliyle .php diğer eliyle css yazan, Özkan abi bu kod niye çalışmıyor diyerek kendini üzse de aslında bir noktayı koymadığından yakınan, tatlımı tatlı farları sürüp gelen ajansımızın çiçeği Junior Web Tasarımcımız.

Güray TAŞMIŞ

Karakalem çizimi ile hepimizi hayran bırakan, Sessiz sedasız görünerek yaptığı tasarımlarla konuşulan eski Lady Gaga hayranı marjinal 'mavi saçlı' grafik tasarım stajyerimiz.

Ataberk TABAK

Efendilikte bir Dünya markası olan,Tamam abi maç tasarımları hazır o haftayanın maçı sözünü kulaklarımıza kazımış, ajansımızın en yetenekli ve bir o kadar da karizmatik izmirli Grafik Tasarım stajyerimiz.

Tülay Toktaş

Güzel yemeklerinin yanında sohbeti de çok hoştur. Yemek mi, sohbet mi derseniz ben ortaya karışık alırdım.