Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Fotograf Çekimi ve Prodüksiyon

Fotoğraf Nedir ?

Yunanca Photos ‘ışık’ ve Graphos ‘çizmek’ sözcüklerinin birleşmesinden oluşan terim. Optik ve kimyasal süreçleri kullanarak yüzey üzerinde kalıcı görüntü elde etme. İngilizce ‘Photography’ sözcüğünün karşılığıdır.

Fotoğrafçılık Nedir ?

Kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. İşlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle bir sanat olarak da kabul edilir.

Dijital Fotoğrafçılık Nedir ?

İlk dijital fotoğraf makinesi 1975 yılında Kodak'ta mühendis olarak çalışan Steven Sasson ve bir grup teknisyen tarafından yapıldı.Kitlesel pazara sunulan ilk renkli dijital fotoğraf makinesi ise 1994 yılında Apple tarafından ABD'de piyasaya sürüldü.

Kurumsal Firmalar İçin Önemi Nedir ?

Dijital fotoğrafçılık denince aklınıza sadece fotoğraf değil video da gelmeli. Artık firmanızın yüzünün yanı sıra logonuzun introsu da bir o kadar önem taşımaktadır. Tanıtım filmi, kısa reklam filmleri gibi videolar ise firmanızın çizgisini gösteren en büyük etkenlerdir. Majesty Ajans bu alanda size ürün, mimari, portre ve editoryal fotoğraf ayrıca tanıtım filmi, reklam filmi, logo intro, animasyon ve tipografi videolar alanında da hizmet sunar.