Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Majesty Blog

Son Yazılar

Spotify for Pets

Geçtiğimiz yılın sonunda hazırladığı listelerle kullanıcılarının gönlünde taht kuran Spotify, şimdi daha ilginç bir çalma listesi algoritmasıyla karşımıza çıkıyor. Spotify kullanıcıları Spotify for Pets özelliği ile dilerlerse evcil hayvanlarına özel çalma listeleri hazırlayabilecekler. 
Spotify'ın yeni özelliğinden yararlanmak için tarayıcı üzerinden Spotify oturumu açmış olmanız gerekiyor. Akabinde bu linke tıkladığınızda hayvanınızı seçiyorsunuz. Şimdilik sadece kedi, köpek, kuş, hamster ve iguana seçeneklerinin olduğunu hatırlatalım. Hayvanınızı seçtikten sonra karşınıza dört farklı aşama çıkıyor. Buna göre seçimlerinizi sağa ve sola kaydırmalı şekilde belirleyip son aşamaya geliyorsunuz ve bu aşamada hayvanınızın ismini belirtiyorsunuz. Birkaç saniyelik bekleme süresinden sonra çalma listeniz hazır oluyor. 

 
 

Listeniz hazırlandıktan sonra sizin tarafınızdan hazırlanmış göründüğü için direkt olarak çalma listelerinizin arasına ekleniyor ve dilerseniz görseli değiştirerek kendi evcil hayvanınızın fotoğrafını çalma listesi fotoğrafı yapabiliyorsunuz. Listelerdeki şarkıların genellikle sizin dinlediğiniz isimlerden seçildiğini belirtelim. Benim için hazırlanan liste genel olarak bildiğim ve dinlediğim şarkılardan oluşuyordu ve bu listenin modu seçeneklerime göre şekillendiği için tam olarak istediğim halde bana sunuldu diyebilirim. Spotify'ın bu özelliği oldukça basit bir algoritma özelliği olsa da evcil hayvan sahiplerini mutlu etmeye yetecek cinsten. Velhasıl sosyal medya tepkilerine baktığımızda kedi, köpek, kuş, hamster ve iguana dışında hayvanı olanlar bu konuda biraz kırgın demek mümkün.  

30 Aralık 2019