Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Majesty Blog

Son Yazılar

Instagram'dan Yeni Özellik Geliyor!

Sosyal Medya uygulamalarının son zamanlarda herkes tarafından oldukça fazla kullanılmaya başlamasıyla birlikte Instagram da her geçen gün uygulamasına yeni özellikler entegre etmeye başladı. Böylelikle önümüzdeki haftalarda Instagram ile ilgili yeni bir özelliğin müjdesi de verilmiş oldu. 

Instagram uygulamasına önümüzdeki günlerde getirilmesi planlanan “kullanım analizleri” özelliği ile Instagram kullanıcıları uygulama üzerinde ne kadar vakit geçirdiklerini öğrenebilecekler. Bununla birlikte, önceden oluşturulmuş bir sınırlama ile uyarı bile alabileceğiz. Yani eğer belirltilen instagram kullanım süresini aşarsanız, uygulama size Instagram’da çok fazla vakit geçirdiğinize dair uyarı verecek. 

Özellik Instagram’a yeni bir menü ile getirilecek. Bu menü sayesinde geçirilen süreyi takip ederek bir hafta boyunca günlük Instagram kullanımını görebilceğimiz bir grafik ortaya çıkıyor. Bu menüde uygulamanın günlük zaman geçirme sınırlama ayarlamalarını sağlayan bir fonksiyon da mevcut olacak. “Günlük hatırlatıcı” özelliği ile de Instagram'da geçireceğimiz zamanı kendi ellerimizle optimize edebiliyor olacağız.

CEO Kevin Systrom, önceki zamanlarda şirket tarafından “çevrimiçi geçirilen zamanın insanları nasıl etkilediğini anlamak” konusunda bazı çalışmalar yapıldığını duyurmuştu. Uygulama için bu yeni özelliğin ne zaman resmi olarak tanıtılacağı henüz belli değil fakat Android uygulamasından test edildiği üzere yakın bir tarihte kullanıma sunulması düşünülüyor. 


19 Haziran 2018