Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Majesty Blog

Son Yazılar

Evmanya Hepsiburada Ailesine Katıldı!

Ev dekorasyonu alanında bir e-ticaret sitesi olan Evmanya, Hepsiburada ailesine katıldı. pimage Web sitesi üzerinden yapılan açıklamada Evmanya olarak bugüne kadar Hepsiburada güvencesiyle kullanıcıları ile buluşturdukları tüm ürün ve hizmetlerin Hepsiburada çatısı altında toplanacağını belirten Evmanya, halihazırda olan siparişlerle ilgi bir sorun yaşanmayacağını da belirtti. Daha önceden Evmanya’dan ürün sipariş eden müşteriler web sitesinde yer alan sipariş takibi butonuna tıklayarak, siparişlerini takip edebilir veya siparişleri ile ilgili soru veya taleplerini Evmanya’ya ulaştırabilir. Evmanya tarafından yapılan açıklamanın tamamını aşağıda bulabilirsiniz. pimage
22 Ekim 2018

Scorp'tan yeni bir arkadaşlık uygulaması: Who!

Her geçen gün artan teknolojik gelişmeler, hayatımızda daha geniş yer almaya başladı. Eskiden kullandığımız analog yöntemler artık yerini iyice mobil çözümlere bırakıyor. Bu anlamda, herhangi biriyle tanışmanın veya arkadaşlık kurmanın da günümüzde artık daha farklı mecralardan ilerlediğini söyleyebiliriz. pimage Analog yöntemler, internetin hayatımıza girmesiyle yerini MSN’e, ardından da Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına bıraktı. Günümüzde ise biriyle tanışmak veya arkadaşlık kurmak için en fazla kullanılan yöntem, arkadaşlık uygulamaları olarak karşımıza çıkıyor.Dünya çağında en yaygın kullanılan arkadaşlık uygulaması Tinder’a rakip olarak Scorp geçtiğimiz günler Who adlı bir uygulama çıkardı. Who, ses ve görüntü desteğiyle diğer arkadaşlık uygulamalarında ayrılıyor. Who eşleşilen kişilerin öncelikle anonim olarak sesli görüşmesine olanak sağlıyor. Konuşma iki kullanıcı içinde olumlu geçmiş ise “konuşmaya devam et” seçeneğiyle görüntülü konuşma imkanı sağlıyor. Uygulama, görsel ve işitsel olarak kullanıcıların birbirini yakından tanımasına olanak sağlayarak, diğer uygulamalardan ayrılıyor. pimage Tamamen ücretsiz olan uygulama şuan Scorp ekibi tarafından kurulan 7 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Yaklaşık olarak 2 ay içinde geliştirilen uygulama, şu an da hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Şu an için Türkiye ve Orta Doğu pazarına giriş yapan Who, ilerleyen süreçte kullanım alanını genişletmeyi hedefliyor. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı iOS cihazlarınız için App Store‘dan, Android cihazlarınız için Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.
16 Ekim 2018

Google+ Kapanıyor

Google+ bireysel kullanıcılar için 10 ay içerisinde kapanıyor. pimage 2011 yılında Facebook'a rakip olarak kurulan Google+, 500 bin kullanıcıya ait verilerin sistem açığı nedeniyle belirli bir süreliğine korunmasız hale gelmesi üzerine kapatma kararı aldı. Yöneticiler tarafından yapılan açıklamada, platformun yeterli kullanıcı sayısına ve etkileşime ulaşamadığı için kapandığı belirtildi. Yapılan açıklamada, Google+'ta kullanıcılar ortalama 5 saniye vakit geçirdiği detayı dikkat çekti. Platform bireysel müşterileri için 10 ay içerisinde kapanmış olacak ancak Google+'ı kullanan şirketlere özel hizmet sunmaya devam edecek.
09 Ekim 2018
Sayfa