Hızlı İletişim

Majesty Ajans

B.Onat Cd. No:57/19
Muratpaşa, Antalya 07100
Telefon: +90 (242) 248 25 70
email: bilgi@majestyajans.com

Sosyal Medya

Destek Paneline Giriş

Bilgiler

Şifremi Unuttum
Henüz Kurumsal Üyemiz Değil Misin?

Parola Sıfırla


Majesty Blog

Son Yazılar

Twitter'a canlı yayına katılma özelliği geldi!

Twitter'da uzun zamandır beklenen bir gelişme yaşandı. Instagram'da bir süredir bulunan canlı yayına katılma özelliği Twitter için de geliyor. Twitter canlı yayın özelliği aynı zamanda üçlü sohbete olanak sağlıyor. Hem iOS hem de Android sistemde bu güncelleme rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu özelliğin amacı şu: insanların birbirleriyle iletişim kurmaları için yeni yollar sunmak. Canlı yayına katılmak için öncelikle açılan canlı yayın ekranını büyütmeniz gerekiyor. Sonrasında alt kısımda bulunan ikonlardan gülen surat emojilerine dokunmanız gerekiyor. Bunları yaptıktan sonra ise yayına katılma isteğiniz yayını açan kişiye bildirim olarak gidiyor. Bakalım bu özelliğe geri dönüşler nasıl olacak.
30 Mayıs 2019

Whatsapp'ın karanlık mod özelliği tekrar gün yüzüne çıktı!

Geçtiğimiz günlerde birçok kullanıcıyı sevindiren bir Whatsapp güncellemesi haberi gelmişti. Fakat ani bir değişiklikle karanlık moda dair tüm kodlar uygulama içerisinden kaldırılmıştı. Bunun da üzerine müjdeli haber geldi. Whatsapp, özelliği uygulama kodlarına tekrar ekledi. Son gelen beta güncellemesinde özellik, uygulama içerisine tekrar eklendi. Ayrıca bu özelliği arama ve durum ekranlarında da kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın neredeyse tamamı siyah olmakla beraber, ikonların rengi yeşil ve beyaz olarak güncellenecek. Henüz hiçkimsenin kullanmamış olduğu özelliğe tepkiler nasıl olacak merakla bekliyoruz.
17 Mayıs 2019

Facebook ''herkese açık'' özelliğini tekrar kullanıma sunuyor!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Facebook ''herkese açık gönderi'' özelliğini kaldırmıştı. Özellikle ünlüler ve fenomenler bu duruma tepki göstermişlerdi. Çünkü arkadaş ekleme sınırını aştıklarında gönderilerini herkese açık yaparak hayranlarına ulaşabiliyorlardı. Bunların üzerine Müjdeli haber geldi. Özellik tekrar kullanıma sunulmaya başlandı. Bu konu hakkında olumlu dönüşler alan Facebook, özelliği bundan sonra kaldırmayacak gibi görünüyor.
15 Mayıs 2019
Sayfa